Nakliye Hizmetleri

Boxes-on-Dollies

 

Real Estate People danışmanları olarak sizlere daha detaylı hizmet sunmak amacıyla eşyalarınızın taşınması ve nakliyatı ile ilgili olarak alanında güvenilir firmalarla çalışmaktayız.
Bu kapsamda, paketleme ve taşıma olmak üzere eşyalarınızın nakliyatı konusunda danışmanlarımız yardıma ihtiyacınız olduğunda size gereken konularda destek olacaklardır.

Paketleme: Gerekli hesaplamaların yapılabilmesi için eşya yoğunluğunun tespiti ve analizi yapılmaktadır. Yapılan analiz sonucunda eşyanın alınacağı adresten, taşınacağı adrese kadar olan mesafenin tespiti yapılır. Bu tespit sonucunda eşyalarınızın taşınacağı uygun araç, kişi sayısı ve koruyucu materyaller belirlenmektedir.

Taşıma: Tüm büyük mobilyalarınızdan çiçeklerinize kadar gerekli olan paketlemelerin yapılması ile taşınma işlemi başlatılmış olur. Paketlenmiş olan eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle araçlara uygun bir  şekilde çok dikkatlice yerleştirilir.

Eşyalarınızın araçlara yüklenmesi işlemi bittikten sonra, taşınacak olan adrese doğru hareket etmektedir. Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlilik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir.