Aracılık Hizmetleri

aracilikhizmetigorsel

Aracılık Hizmetleri şu anki koşullar dahilinde toplam dört başlıkta incelenebilir. Hizmet süreçleri esnasında ortaya çıkacak gerekliliklere göre daha farklı hizmet ihtiyaçları ortaya çıkabilse de aşağıda sıkça ihtiyaç duyulan hizmetleri yani genel gerekliliklerini belirttik.

Mal Sahibi Temsilciliği

Gayrimenkul sahibine sunulan bu hizmette ilk olarak taşınmazın özellikleri ve değeri  belirlenir. Yapılan analizler sonucunda taşınmaz için en avantajlı ve doğru satış/pazarlama stratejisi oluşturularak bunun doğrultusunda etkin bir pazarlama sürecine başlanır. Mülklerin satış ve kiralama sürecinde mülklere değer katacak tadilat, dekorasyon ve renevasyon gibi gerekli görülen uygulamalar uzman kadromuz tarafından planlanır ve uygulanır. Temsil sürecindeki  tüm finansal, hukuki ve teknik konularda uzman kadromuz tarafından destek verilir.

Alıcı veya Kiracı Temsilciliği

Alım ve kiralama hizmeti sunduğumuz   bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duydukları en doğru mülkü bulmayı ve sonrasındaki satın alma/kiralama işlemlerini tamamlayarak hızlı çözüm sunmayı kapsar.

 

  • Müşterilerimizin  ihtiyacının  en iyi şekilde tespit edilmesi
  • Konusunda uzman danışmanlarımızla bu  ihtiyaca yönelik olarak doğru gayrimenkullerin sunumu
  • Tercih edilen gayrimenkul ile alakalı finansal,hukuki ve teknik süreçlerin yönetilmesi
  • Tapu,devir veya Kontrat aşamalarının tamamlanarak sürecin ivedilikle sonlandırılması

Kat Karşılığı Dönüşüm

Kentsel Dönüşüm Aracılık Hizmetleri